2017 / 11 / 16

Galimybės studijuoti ir sportuoti JAV

Lapkričio 15 d. Lietuvos tautinime olimpiniame komitete lankėsi JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų koncorciumo vykdančioji direktorė Delise S. O'Meally. Viešnia kalbėjo apie Lietuvos jaunųjų sportininkų galimybes gauti  sporto stipendijas studijoms JAV universitetuose ir koledžuose.

Delise S. O'Meally teigė, kad Jungtinės Amerikos Valstijos didžiuojasi savo aukštojo mokslo sistema, ne mažiau įspūdingi ir JAV sportininkų pasiekimai tarptautinėse arenose. Ji pažymėjo, kad šie rezultatai nenukrenta iš dangaus - JAV universitetai prie to ženkliai prisideda, suteikdami galimybes talentingiems sportininkams ugdyti savo meistriškumą universitetų komandose.

Šiuo metu JAV studijuoja 333 lietuviai. Tarp studijuojančių Lietuvos sportininkų didžiausią dalį sudaro krepšininkai (40), tenisininkai (11), krepšininkės, tenisininkės ir plaukikės (po 8), plaukikai (7), irkluotojos ir lengvaatletės (po 6), tačiau yra ir futbolo, tinklinio, slidinėjimo, golfo, žirginio sporto atstovų.

Svarbu pažymėti, kad jaunieji sportininkai į šias stipendijas gali pretenduoti ne vėliau, nei per 1 metus po mokyklos baigimo (tenisininkams terminas dar trumpesnis - 6 mėn.). Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas