2015 / 06 / 16

Finalas - be Lietuvos šaulio


Šaudymo iš 10 m atstumo oriniu šautuvu varžybose viename moderniausių pasaulyje Baku šaudymo centre dalyvavo 35 sportininkai. Tarp jų - ir 29 metų lietuvis Karolis Girulis. Jis, kaip ir kiti varžybų dalyviai ramiai užtaisydavo ginklą, nukeldavo nuo atramos ir, kruopščiai prisitaikęs, paleisdavo šūvį į taikinį. Jokių emocijų - nei džiaugsmo šūksnių, nei nusivylimo atodūsių.

„Šaudydamas net nematai, kaip sekasi varžovams. Bet man ir neįdomu. Visą dėmesį sutelki į save, kūno ritmą, balansą, išlaikyti tą pačią būseną. Žinojimas, kad kažkam sekasi geriau ar blogiau, tikrai nepadeda. Svarbus tik tavo rezultatas. O kurią vietą jis lemia rikiuotėje - sėkmės dalykas“, - aiškino alytiškis.

Sėkmė šįkart nebuvo Lietuvos šaulio pusėje. Jis per 60 šūvių surinko 619,7 taško ir užėmė 27-ąją vietą. Į finalą pateko aštuoni šauliai.

„Pasirodymą vertinu vidutiniškai. Galėjau ir geriau. Šaudymas vyko įprastai, ypatingų pokyčių technikoje ar savijautoje nebuvo. Tiesiog trūko sėkmės. Dešimtukų skaičius buvo pakankamas, tačiau dešimtosios dalys buvo per žemos, todėl ir rezultatas nebuvo tas, kurio tikėjausi. Bet nebuvo ir antirekordas. Tai mano šio sezono normalus lygis. Nepavyko iššokti aukščiau bambos. Stebuklas neįvyko. Nes šaudyme stebuklai labai reti. Žinai savo lygį ir tikėtis, kad vieną dieną atsistosi ir viskas pasiseks, negalima. Viskas ateina po truputį“, - teigė Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatas.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas