2015 / 01 / 26

Festivalio varžybas pradėjo slidininkai, čiuožėjos

Startuoja slidininkės S.Adomonytė ir N.Bukovskytė (Nr.43)

Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje pirmąją varžybų dieną rungtyniavo o Lietuvos slidininkai, kalnų slidininkas ir dailiojo čiuožimo atstovė Aleksandra Golovkina. Būtent mūsų čiuožėja ir užėmė kol kas aukščiausią vietą. Merginoms atlikus trumpąją programą tarp 30 dalyvių Aleksandra yra 9-ta – 42.56. Pirmauja armėnė A.Golustian – 52.94. Laisvąją programą sportininkės atliks sausio 28 d.

festivalis rokas

Distancijoje R.Vaitkus

Slidininkės lenktyniavo 7,5 km distancijoje klasikiniu stiliumi. Čempione tapo norvegė M.Johansen- 23 min. 04,3 sek. Tarp 72 finišavusių slidininkių visai gerai pasirodė Neda Bukovskytė, užėmusi 43 vietą – 27 min. 01,3 sek. Jos komandos draugė Silvija Adomonytė liko 60-ta – 28 min. 44 sek. Vaikinai klasikiniu stiliumi įveikė 10 km nuotolį. Ir čia pirmas buvo norvegas: P.Stakstonas distancijoje sugaišo 27 min. 08,9 sek. Tarp 85 dalyvių Rokas Vaitkus užėmė 53vietą (30 min. 34,5 sek.), o Deivydas Kliševičius buvo 57-as (30 min. 53,9 sek.).

Slalomo milžino varžybas pradėjo 110 kalnų slidininkų. Abu kartus sėkmingai nusileido tik 68 sportininkai. Kasparas Gudžius užėmė 67 vietą. Jo dviejų nusileidimų laikas 2 min. 06,96 sek. Čempionu tapo austras P.Fritzas – 1 min. 42,79 sek.

Antradienį varžybas pradės biatlonininkai ir kalnų slidininkės.