2017 / 12 / 21

Fair Play sporte ir gyvenime

Lietuvoje startavo kasmetinis mokinių konkursas „Fair Play sporte ir gyvenime“. Pirmasis jo etapas jau vyko Kauno Šv. Kazimiero bei Utenos Krašuonos progimnazijose, o sausio mėnesį konkursas pasieks Kėdainių ir Alytaus mokyklas.

Lapkričio 22 d. Šv. Kazimiero progimnazijoje Kaune surengtame I-ojo Fair Play konkurso etape dalyvavo 6 – 7 klasių mokiniai. Užduotys buvo suskirstytos į tris dalis: fizinio aktyvumo (estafetės), video intepretacijų ir loginių užduočių. Visi konkurso klausimai buvo paruošti remiantis pasaulinio Fair Play judėjimo principais. Mokinių rezultatus vertino komisija, visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti prizais, diplomais ir padėkomis, kurias įteikė olimpietis, Lietuvos Fair Play komiteto prezidentas Marius Paškevičius.

Fair Play konkurso Kaune video.

Gruodžio 6 d. pirmasis konkurso etapas „Fair Play sporte ir gyvenime“ vyko Utenos Krašuonos progimnazijoje.

Dalyviams kilnios ir garbingos kovos konkurse ir įvairiose gyvenimo situacijose išlikti dorais palinkėjo garsūs sportininkai, patys tokiu elgesiu garsinantys Lietuvos vardą. Olimpietis dziudo imtynininkas, 2000 ir 2012 m. olimpinių žaidynių dalyvis, pasaulio bei Europos čempionatų prizininkas, Lietuvos Fair Play komiteto prezidentas Marius Paškevičius, Brigita Virbalytė – Dimšienė - sportinio ėjimo atstovė, 2012 m. Londono ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvė, sporto žurnalistė bei Justinas Kinderis – 2012 m. Londono ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis, šiuolaikinės penkiakovės pasaulio ir Europos čempionas ir prizininkas.

Fair Play konkurso Utenoje video.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas