2015 / 05 / 07

Europos sporto vakaras Briuselyje

LTOK prezidentė su Lenkijos olimpinio komiteto prezidentu Andrzejum Krasnickiu ir Europos olimpinių komitetų vice prezidentu Janezu Kocijancicu.

Trečiadienį LTOK prezidentė dalyvavo Europos sporto vakare Briuselyje. Į renginį, kurį ketvirtą kartą organizavo Europos olimpiniai komitetai (EOC), susirinko Europos sąjungos ir olimpinio judėjimo vadovai.

Dalyvius pasveikino Europos olimpinių komitetų prezidentas Patrickas Hickey. Azerbaidžano jaunimo ir sporto ministras Azadas Rahimovas išsamiai papasakojo, kaip vyksta pasiruošimas pirmosioms Europos žaidynėms Baku, iki kurių liko vos penkios savaitės. Europos parlamento pirmininkas Martinas Schulzas pranešime apie sporto perspektyvas Europoje pabrėžė, kad sportas padeda mažinti socialinę atskirtį, lyčių nelygybę ir skatina europiečius rinktis sveikesnį gyvenimo būdą.

Išklausę pranešimų renginio dalyviai atviroje diskusijoje aptarė, kaip Europos sporto klubai, federacijos ir olimpiniai komitetai galėtų dar geriau išnaudoti sporto atveriamas galimybes ir padėti įveikti iššūkius, su kuriais susiduria šiuolaikinė Europos visuomenė.

„Europos sporto vakaras – puiki proga vadovams sutarti dėl bendros vizijos. Visi esame europiečiai, todėl svarbu, kad ir sporto atstovai žiūrėtų viena kryptimi ir dirbtų vardan bendro tikslo. Mūsų olimpinis komitetas jau įgyvendina nemažai projektų, tačiau iš renginio grįšiu su naujomis idėjomis“, - sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Diskusiją vakaro svečiai pratęsė neformalioje aplinkoje ir stebėjo karate, į Europos žaidynes įtrauktos sporto šakos, demonstraciją.

Europos olimpiniai komitetai (European Olympic Committees - EOC) yra nacionalinius olimpinius komitetus vienijanti organizacija. EOC vadovaujasi olimpine chartija ir vysto olimpinį judėjimą Europos žemyne, skatina Europos nacionalinių olimpinių komitetų bendradarbiavimą, užtikrina nuolatinį Europos jaunimo olimpinių festivalių organizavimą. Šiais metais EOC pirmą kartą sporto istorijoje rengia Europos žaidynes, kurios vyks kas ketverius metus.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas