2019 / 06 / 22

Estafetę iš Minsko perims Krokuva

Europos olimpinių komitetų asociacija (EOC) patvirtino – 2023 m. Europos žaidynės vyks Lenkijos mieste Krokuvoje ir jį supančiame Mažosios Lenkijos regione.

Šis sprendimas šeštadienį EOC neeilinėje Generalinės Asamblėjos sesijoje Minske priimtas slaptu balsavimu, kuriame dalyvavo 50-ties Europos šalių olimpinių komitetų atstovai.

„Mums svarbu laikytis „Olimpinės dienotvarkės 2020“ principų. Tai reiškia, kad numatysime pagrindines sporto šakas, o vėliau su organizatoriais aptarsime, kurias dar įtraukti į žaidynių programą. Pirmenybę teiksime toms, kurios kartu su Europos žaidynėmis rengs žemyno čempionatus arba vykdys olimpinę atranką“, - teigė EOC prezidentas Janezas Kocijančičius.

Planuojama, kad dauguma žaidynių varžybų vyks jau esančiose sporto bazėse, nes Krokuvoje ir visoje Mažojoje Lenkijoje puikiai išvystyta sporto infrastruktūra.

„Olimpinės žaidynės dar po metų, 2024-aisiais, sugrįš į Europą, todėl sieksime, kad Europos žaidynių programoje būtų kuo daugiau svarbių olimpinių atrankos varžybų ir galėtume apginti savo, kaip pirmaujančio sporto srityje žemyno, poziciją“, - kalbėjo J.Kocijančičius.

Krokuvos kandidatūra EOC Generalinei Asamblėjai pristatė Lenkijos olimpinio komiteto prezidentas Andrzejus Krasnickis. Jo nuomone, šis renginys ne tik skatins Europos sporto plėtrą, bet bus ir puiki reklama Lenkijai, Krokuvai ir Mažosios Lenkijos regionui.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas