2015 / 07 / 21

EJOF rinktinės kapitonė – Agnė Jonkutė

Pirmą kartą Europos jaunimo festivalių istorijoje Lietuvos rinktinės kapitone išrinkta mergina. Į tryliktąjį festivalį, kuris liepos 26 - rugpjūčio 1 d. vyks Gruzijos sostinėje Tbilisyje, 14-18 m. sportininkus ves lengvaatletė Agnė Jonkutė. Mergina taip pat neš Lietuvos vėliavą sportininkų eisenoje, festivalio atidarymo ceremonijoje.

Agnė su lengvąja atletika susidraugavo dar pradinėse klasėse. Pirmasis merginos treneris leido jai išbandyti visas rungtis ir stebėjo, kas jaunai sportininkei sekasi geriausiai. Galiausiai Agnė pasirinko disko metimą ir rutulio stūmimą. Šios rungtyse Agnė varžysis ir Tbilisyje.

Su rinktinės kapitone susisiekėme praėjus vos dešimčiai minučių po to, kai ji sužinojo apie naujas atsakingas pareigas.

„Kai direktorius pasakė, kad būsiu rinktinės kapitonė, praradau žadą. Nesitikėjau, kad mane išrinks. Smagu, kad manim pasitiki ir turėsiu tokią atsakomybę – nešti Lietuvos vėliavą man yra garbė,“ – sakė jaunoji lengvaatletė.

Prieš festivalį rinktinės kapitonė nusiteikusi kovingai, ji supranta, kad gali būti sunku ir reikės pakovoti, tačiau džiaugiasi galimybe susipažinti su naujais žmonėmis ir patirti daug įspūdžių.

Mergina gyvena ir mokosi Lietuvos olimpiniame sporto centre (LOSC). Visi jos klasiokai – sportininkai, todėl seka bendraklasių rezultatus ir vieni kitus palaiko.

Laisvalaikį Agnė mėgsta aktyviai leisti su seserimi. Merginoms svarbu nesėdėti namuose, jos eina pasivaikščioti ar sugalvoja kitų aktyvių pramogų.

Tryliktame Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje rungtyniaus apie 3,5 tūkst. 14-18 m. sportininkų iš 50-ies valstybių. Lietuvai atstovaus 45 sportininkai, kurie rungsis šešiose sporto šakose (lengvoji atletika, dviračiai, dziudo, gimnastika, tenisas, plaukimas). Festivalį organizuoja Europos olimpiniai komitetai (EOC). LTOK sportininkų pasirengimui ir dalyvavimui festivalyje skyrė 170 tūkst. eurų.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas