2019 / 07 / 05

EJOF dalyvaus 67 jaunieji sportininkai

Vos tik pasibaigus Europos žaidynėms prasidėjo pasiruošimas Europos jaunimo vasaros olimpiniam festivaliui (EJOF), kuris liepos 21-27 dienomis vyks Azerbaidžano sostinėje Baku. Pagal preliminarų sąrašą 15-tą kartą rengiamame olimpiniame festivalyje Lietuvai atstovaus 67 talentingiausi LTeam sportininkai, besivaržysiantys 8-ių sporto šakų varžybose.

Didžiausią delegacijos dalį tradiciškai sudarys krepšininkai ir lengvaatlečiai – jų į Baku miestą vyks po 12. Tiesa, Lietuvos vaikinų iki 16 metų rinktinės sudėtis dar nėra aiški. 16 geriausių savo amžiaus grupės krepšininkų pirmąją treniruočių stovyklą pradės liepos 6 dieną – būtent joje ir paaiškės galutinis komandos dvyliktukas.

Krepšinio turnyrą Rolando Rakučio auklėtiniai pradės B grupėje, kurioje lauks akistatos su Ispanijos, Turkijos ir Graikijos bendraamžiais. A grupėje grumsis jaunieji Kroatijos, Prancūzijos, Serbijos ir Azerbaidžano krepšininkai. Kovas dėl medalių pratęs dvi geriausios grupių ekipos.

11 sportininkų į EJOF siunčia Lietuvos imtynių federacija – komandoje bus 5 graikų-romėnų imtynių atstovai, moterų imtynėse grumsis 5 lietuvės, o Karolis Grigelaitis bus vienintelis laisvųjų imtynių kovotojas.

EJOF taip pat varžysis 10 plaukikų, po 6 dviračių sporto, sportinės gimnastikos ir dziudo atstovus bei 4 lauko tenisininkai.

Dėl 298 medalių komplektų liepos pabaigoje kovos geriausi 14-18 metų jaunieji atletai iš 48 Europos olimpinių komitetų. Daugiau nei 3900 festivalio dalyvių rungsis 10 sporto šakų (sportinė gimnastika, lengvoji atletika, krepšinis, dviračiai, rankinis, dziudo, plaukimas, tenisas, imtynės ir tinklinis).

Lietuvos sportininkų delegacija EJOF Baku (išskyrus krepšininkus):

Dviračių sportas

Gustė Stanišauskaitė (Kvėdarna) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Auksė Strainytė (Kvėdarna) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Rūta Rastauskaitė (Panevėžys) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Vlad Van Mechelen (Bertemas, Belgija) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Gediminas Kubelskas (Kaunas) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Rokas Adomaitis (Klaipėda) – asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės

Dziudo

Ligita Navarauskaitė (Kauno raj.) – svorio kategorija iki 57 kg

Ugnė Pileckaitė (Kaunas) – svorio kategorija iki 63 kg

Evelina Kleinytė (Panevėžys-Biržai) – svorio kategorija iki 70 kg

Elijus Jokubėnas (Biržai) – svorio kategorija iki 60 kg

Pijus Mikalauskas (Kaunas) – svorio kategorija iki 66 kg

Marijus Mitrochinas (Biržai) – svorio kategorija iki 90 kg

Gimnastika

Ema Pleškytė (Kaunas) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Evita Kaziūnaitė (Kaunas) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Ūla Bikinaitė (Kaunas) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Gytis Chasažyrovas (Vilnius) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Danielius Polismakas (Kaunas) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Titas Kuzmickas (Kaunas) – daugiakovė; atskiri prietaisai

Imtynės

Vestina Danisevičiūtė (Šiauliai) – moterų imtynės, svorio kategorija iki 49 kg

Gabija Dilytė (Šiauliai-Anykščiai) – moterų imtynės, svorio kategorija iki 53 kg

Ineta Dantaitė (Šiauliai) – moterų imtynės, svorio kategorija iki 57 kg

Meda Ančerytė (Klaipėda) – moterų imtynės, svorio kategorija iki 61 kg

Gabrielė Dilytė (Šiauliai-Anykščiai) – moterų imtynės, svorio kategorija iki 65 kg

Nedas Gervinskas (Panevėžys-Trakų raj.) – graikų-romėnų imtynės, svorio kategorija iki 45 kg

Kiril Vasilčuk (Visaginas) – graikų-romėnų imtynės, svorio kategorija iki 51 kg

Adomas Grigaliūnas (Vilnius-Joniškio raj.) – graikų-romėnų imtynės, svorio kategorija iki 55 kg

Donatas Rindeikis (Klaipėda) – graikų-romėnų imtynės, svorio kategorija iki 60 kg

Gediminas Aukščionis (Šiauliai-Šiaulių raj.) – graikų-romėnų imtynės, svorio kategorija iki 65 kg

Karolis Grigelaitis (Vilkaviškis) – laisvosios imtynės, svorio kategorija iki 55 kg

Lengvoji atletika

Andrė Ožechauskaitė (Kaunas) – 100 m bėgimas; šuolis į tolį; estafetė

Elena Jasaitė (Vilnius) – 400 m b. bėgimas; estafetė

Meda Repšytė (Šiauliai-Tauragė) – 2000 m bėgimas su kliūtimis

Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) – 100 m b. bėgimas; šuolis į aukštį; estafetė

Olivija Vaitaitytė (Vilnius) – 7-kovė; estafetė

Toma Dailidonytė (Kėdainiai) – sportinis ėjimas

Emilija Strupaitė (Šiauliai) – trišuolis; estafetė

Nedas Talalas (Kaunas) – 400 m bėgimas

Osvaldas Gusčius (Šilutė) – trišuolis

Karolis Gelažius (Vilnius-Joniškis) – rutulio stūmimas

Mykolas Alekna (Vilnius) – disko metimas

Marius Rudzevičius (Šilutė) – ieties metimas

Plaukimas

Daniil Pancerevas (Klaipėda) – 50 m laisvu stiliumi; 100 m laisvu stiliumi; 100 m peteliške; estafetės

Nojus Skirutis (Klaipėda) – 400 m laisvu stiliumi; 200 m peteliške; 200 m nugara; 400 m kompleksiniu stiliumi; estafetės

Laura Šliburytė (Kaunas) – 50 m laisvu stiliumi; 100 m laisvu stiliumi; estafetės

Džiugas Karklelis (Ignalina) – 100 m krūtine; 200 m krūtine; 200 m kompleksiniu stiliumi; 400 m kompleksiniu stiliumi; estafetės

Aleksas Savickas (Panevėžys) – 50 m laisvu stiliumi; 100 m laisvu stiliumi; 100 m krūtine; 200 m krūtine; estafetės

Tomas Navikonis (Panevėžys) – 200 m laisvu stiliumi; 100 m nugara; estafetės

Mija Motiejaitytė (Kaunas) – 100 m krūtine; 200 m krūtine; estafetės

Gerda Jotautė (Kaunas) – 50 m laisvu stiliumi; 100 m laisvu stiliumi; 100 m nugara; estafetės

Tadas Praniauskas (Kaunas) – 100 m nugara; 200 m nugara; estafetės

Radvilė Kerševičiūtė (Kaunas) – 100 m peteliške; 200 m peteliške; 200 m kompleksiniu stiliumi; estafetės

Tenisas

Edas Butvilas (Klaipėda) – vienetai, dvejetai

Vilius Gaubas (Šiauliai) – vienetai, dvejetai

Emilija Tverijonaitė (Šiauliai) – vienetai, dvejetai

Patricija Paukštytė (Vilnius) – vienetai, dvejetai



Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas