2018 / 03 / 12

„Dreams & Teams” atvyksta į Palangą

Europoje sėkmingai įgyvendintas projektas „Dreams & Teams” (liet. - „Svajonių komandos“) finišo tiesiojoje ir  Lietuvoje. Startavęs 2017 m. gruodį Klaipėdoje, mokinių lyderystę ir fizinį aktyvumą skatinančio projekto trečiasis etapas keliasi į Palangą. Kovo 14 dieną Palangos daugiafunkcinėje sporto arenoje įvyks sporto festivalis. Šį festivalį mažiesiems organizuoja antroji projekto komanda, kurios sudėtyje yra Klaipėdos „Vėtrungės“ ir „Aitvaro“ gimnazijos ir Palangos senosios gimnazijos jaunieji lyderiai. Planuojama, kad sporto šventėje dalyvaus apie 200 mažųjų dalyvių.

„Dreams & Teams” projektas skirtas per sportines veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius bei suteikti žinių ir gebėjimų, t.y. XXI amžiaus kompetencijų. Sportas - tai universali priemonė vaikų ir jaunimo iššūkiams įveikti, todėl svarbu, kad pedagogai naudotų fizinį aktyvumą kasdieniame darbe.

Projektą „Dreams & Teams” organizuoja Britų taryba Lietuvoje ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas