2019 / 06 / 05

Didžiuoju LTOK rėmėju tapo VLG įmonių grupė

Didžiuoju Lietuvos tautinio olimpinio komiteto rėmėju tapo AB „Vakarų laivų gamykla“ (VLG) įmonių grupė. Trečiadienį (06.05) bendradarbiavimo sutartis buvo oficialiai įtvirtinta LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės ir VLG įmonių grupės generalinio direktoriaus Arnoldo Šileikos parašais. Paramos sutartis galios iki 2020-ųjų metų pabaigos.

„Bendradarbiavimas su didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmone Lietuvoje mums reiškia daugiau nei finansinę injekciją. Sutartis su „Vakarų laivų gamyklos“ įmonių grupe mums yra didžiulis įvertinimas ir pripažinimas. Tai ženklas, kad einame teisingu keliu, kad mus ir VLG vienija panašūs tikslai ir ambicijos. Mūsų mintys, mūsų darbai ir tikslai nukreipti į Tokijo olimpines žaidynes. Didžioji dalis paramos bus skirta būtent joms besiruošiantiems Lietuvos sportininkams“, - sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Didžiuojamės galėdami prisidėti prie savo šalies sportininkų pergalių olimpinėse žaidynėse ir Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje. Mus vienija tie patys tikslai. Nuolat siekiame pergalių savo veikloje, kuri sėkmingai tęsiasi jau 50-imt metų, ir stengiamės skleisti žinią apie savo šalį kuo plačiau, kiekvieną dieną statydami ar remontuodami laivus, įgyvendindami sudėtingus, unikalius projektus, taip prisidėdami prie Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, stiprinimo“, - pasirašant sutartį kalbėjo VLG įmonių grupės vadovas A. Šileika.

Šiemet 50-metį mininti  VLG įmonių grupė įsikūrusi Klaipėdoje ir vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių. Ji teikia visas su laivo gyvavimo ciklu susijusias paslaugas: išsaugojo ir toliau plėtoja tradicinę laivų remonto veiklą, įsisavino laivų projektavimą ir statybą, gamina technologiškai sudėtingas didelių gabaritų konstrukcijas, skirtas naftos ir dujų gavybos bei atsinaujinančiosios energetikos rinkoms, vykdo krovinių saugojimo veiklas ir jūrų krovinių krovą.

Praėjusiais metais pasiektas visų laikų VLG įmonių grupės krovos rekordas. Buvo perkrauta daugiau nei 1,1 mln. tonų krovinių.

VLG įmonių grupė – vienas didžiausių eksportuotojų šalyje, už ką ne kartą buvo nominuota ne tik Lietuvos „Metų eksportuotoju“, bet ir apdovanota tarptautiniu mastu.

Pagrindinės VLG įmonių grupės eksporto kryptys – Vokietija, Olandija, Suomija, Norvegija, Belgija, Nyderlandai. Su šių šalių kompanijomis bendradarbiaujama ypač aktyviai, tiekiama produkcija ir teikiamos paslaugos. Iš eksporto gaunama apie 90 proc. įmonių grupės bendrų pajamų.

BF6O1588BF6O1582BF6O1561BF6O1525Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas