2018 / 11 / 15

D. Gudzinevičiūtės vizitai MRU ir MIRACLE

Ketvirtadienio (11.15) rytą LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė lankėsi Mykolo Romerio universitete, o vakarop dalyvavo baigiamojoje MIRACLE projekto konferencijoje.

Su MRU bendruomene olimpinė čempionė praleido akademinę valandą. D. Gudzinevičiūtė pristatė LTOK veiklą, finansavimą, supažindino su įstaigos struktūra, organizuojamais projektais, sporto federacijų finansavimu, palietė aktualias antidopingo, lyčių lygybės sporte ir kitas temas. Ši paskaita MRU studentams – viena iš ciklo „12 paskaitų,  kurios veža“.

Daina Gudzineviciute rinkime taskus 9485

Vakare D. Gudzinevičiūtė dalyvavo tarptautiniame MIRACLE projekte, kuriuo siekiama suteikti daugiau įgūdžių moterims, dirbančioms sporto organizacijose. Olimpinė čempionė su konferencijos dalyviais pasidalino savo sėkmės istorija, apžvelgė kelią, kaip iš sportininkės tapo LTOK prezidente ir galiausiai TOK nare. Savo pavyzdžiu D. Gudzinevičiūtė paskatino projekte dalyvaujančias moteris turėti svajonių, drąsiai imtis iššūkių ir siekti užsibrėžtų tikslų.

DPP 34DPP 33DPP 32DPP 31DPP 30Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas