2018 / 02 / 06

D. Grybauskaitės vizitas P. Korėjoje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta darbo vizito į Pietų Korėją.

Vizito metu šalies vadovė susitiks su Pietų Korėjos Prezidentu Moon Jae-Inu, kompanijos „Samsung“ vadovais ir prasidėsiančiose žiemos olimpinėse žaidynėse palaikys mūsų šalies olimpiečius.

Valstybės vadovė Seule su Pietų Korėjos Prezidentu Moon Jae-Inu aptars tarptautinę saugumo padėtį ir dvišalių ryšių stiprinimą ekonomikos, verslo ir inovacijų srityse. Pietų Korėjoje buvo pastatytas Lietuvos energetinės nepriklausomybės simbolis – suskystintų dujų terminalas „Independence“. Be to, viena labiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje yra antra didžiausia Lietuvos prekybos partnerė Azijos žemyne – vien tik per pastarąjį penkmetį šalių prekyba išaugo 5 kartus.

Iš Seulo Prezidentė vyks į Pjongčangą – žiemos olimpinių žaidynių sostinę, kurioje drauge su pasaulio lyderiais stebės žiemos olimpiados atidarymo ceremoniją. Pjongčange valstybės vadovė olimpiniame kaimelyje susitiks su mūsų šalies olimpiečiais, stebės lietuvių biatlonininkų olimpinį startą ir dalyvaus Pietų Korėjos Prezidento priėmime.

Pjongčange šalies vadovė taip pat susitiks su elektronikos koncerno „Samsung“ vadovais. Čia Prezidentė apžiūrės novatorišką antros pagal dydį pasaulyje technologijų įmonės stendą ir su šios kompanijos vadovais kalbės apie investicijų ir verslo plėtros galimybes mūsų šalyje.

Žiemos olimpinės žaidynės vyks jau 23 kartą. Šiemet 15 sporto šakų varžysis 3000 atletų iš 95 pasaulio šalių. Jie kovos dėl 102 medalių komplektų.

Prezidentės spaudos tarnybos informacija. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas