2014 / 02 / 09

Čiuožėjai iš Sočio kels sparnus į Maskvą

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas jau keletą kartų treniravosi Sočio olimpinio parko dailiojo čuožimo arenoje.

„Viskas ten neblogai. Netrukus eisime į treniruotę. Tik prieš tai užsuksime papusryčiauti“, - šiandien ryte sakė D.Stagniūnas. Lietuvos, kaip ir kitų šalių poros, pratyboms „Iceberg“ rūmuose kasdien turi vos pusvalandį. Ant ledo jie būna ne vieni – greta čiuožia ir keli kiti duetai.

Iš anksto žinoję, kad Sočyje bus tokios sąlygos, šokėjai kartu su kitomis Igorio Špilbando treniruojamomis poromis buvo suplanavę porai dienų skristi treniruotis į Maskvą. Bet šiandien buvo svarstoma, ar nereikėtų pakeisti šių planų.

„Iš pradžių aš jiems siūliau nevažiuoti į Maskvą. Nes ten čiuožėjai neturės šalia mediko, jei kiltų kokių problemų, todėl čia būtų saugiau. Tačiau, apsvarstę visus už ir prieš, nutarėme, kad reikia skristi. Nes porai reikia kuo daugiau treniruotis, o čia tam nėra galimybių. To pusvalandžio nepakanka. Todėl jie rytoj turėtų išskristi ir trečiadienį grįžti“, - šiandien sakė Lietuvos rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas.

Ledo šokių trumpoji programa numatyta vasario 16-ąją, o laisvoji – vasario 17-ąją.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas