2016 / 07 / 31

Buriuotojo transporto priemonė - paspirtukas

Olimpinio kaimelio teritorija – nemaža. Iki valgyklos ar transporto stotelės tenka paėjėti. Nemažai čia gyvenančių sportininkų po kaimelį keliauja atsivežtais dviračiais, tačiau su paspirtukais kol kas teko matyti tik Lietuvos atstovus – buriuotoją Juozą Bernotą ir jo trenerį Gintautą Bernotą.

„Tai buvo Juozo idėja, jis vaikščioti nepratęs“, – juokėsi treneris, paklaustas kaip kilo mintis į Rio de Žaneirą atsivežti šią transporto priemonę.

Paspirtuku buriuotojas ir treneris važiuoja iki valgyklos, stotelės, paspirtukus vežasi ir į bazę, kurioje treniruojasi, mat nuo stotelės reikia paėjėti nemažą atstumą. Paklaustas ar ir namuose Lietuvoje Juozas mėgsta užšokti ant paspirtuko, buriuotojas nusišypsojo – „Namuose beveik nebūnu“.

Šeštadienį po pietų Rio de Žaneiro pakrantę talžė stiprios bangos ir apgadino laikinas konstrukcijas buriavimo bazėje „Marina de Gloria“, tačiau buriuotojų treniruotėms tai nesutrukdė, nes buvo apgandinti tik keli laikini tilteliai.

„Matyt kažkur vandenyne kilo audra, todėl prie kranto buvo labai didelės bangos. Jei tokios sąlygos būtų varžybų metu – būtų sudėtinga, todėl vakar pasidarėme treniruotę, kad žinotume kaip tokiu atveju elgtis“, – pasakojo Gintarės Scheidt treneris Rokas Milevičius.

R.Milevičiaus teigimu remonto darbai turėtų būti baigti iki buriuotojų startų, treniruotės dėl audros padarinių taip pat nenukentės.

Ankstų sekmadienio rytą į olimpinį kaimelį atvyko boksininkas Eimantas Stanionis ir jo treneris Vidas Bružas. Pirmadienį kaimelyje apsigyvens krepšinio rinktinė, dėl atidėto skrydžio dieną vėliau nei planuota su treneriu atvyks gimnastas Robertas Tvorogalas.

Šiandien 14:30 Rio de Žaneiro laiku Lietuvos misijos biure kaimelyje gyvenantys delegacijos nariai stebės draugiškas Lietuvos ir Brazilijos komandų krepšinio rungtynes. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas