2017 / 04 / 07

Buriuotojams įteiktas LTeam autobusiukas

Balandžio 6 dieną Lietuvos tautinio olimpinio komitetas (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentui Nagliui Nasvyčiui perdavė naujo LTeam autobusiuko raktus. Fiat Ducato atiteks jau du kartus Olimpinėse žaidynėse už Lietuvą startavusiam burlentininkui Juozui Bernotui.

LTOK šiais metais pradėjo naują projektą, kurio metu bus suteikiama pagalba sporto šakoms, kurių sėkmingai veiklai būtinas specialusis transportas. Lietuvos buriuotojų sąjungos nariai jau kurį laiką patirdavo nesklandumų, kai į pasaulinio lygio varžybas bei treniruočių stovyklas tekdavo vykti turimu senu ir nepatikimu transportu, todėl kreipėsi į LTOK pagalbos.

„Mūsų tikslas visada buvo ir bus toks pats – kad sportininkai turėtų kuo geresnes sąlygas ruoštis artėjančioms Olimpinėms žaidynėms. Džiaugiamės, galėdami padėti ir pažadame, kad šis autobusiukas bus ne paskutinis, išriedėjęs į gatves šiais metais“, - kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis teigė: „Be galo džiugu, kad buvome išgirsti. Mūsų sportininkai jau pradėjo pasiruošimą naujam olimpiniam ciklui – jie startuoja varžybose, treniruojasi tarptautinėse stovyklose bei sieks iškovoti kelialapius į 2020-ųjų žaidynes. Patikimo transporto problema J. Bernotui buvo iš tiesų esminė norint sklandžiai šią sportinę programą vykdyti. Esame tikrai dėkingi LTOK, kad padėjo užtikrinti žymiai geresnes sąlygas jam ruoštis Olimpinėms žaidynėms. Tai didelė ir svarbi dovana.“

Labiausiai nauju autobusiuku džiaugėsi treneris Gintautas Bernotas, kuris ir treniruoja savo sūnų burlentininką Juozą Bernotą, dalyvavusį 2012 m. Londono ir 2016 m Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

„Mums šis autobusas būtinas, norint važiuoti į treniruočių stovyklas ir varžybas. Iki šiol turėjome didžiulę bėdą, kai dėl seno ir gendančio transporto ne kartą yra tekę ir nepasiekti varžybų vietos. Mums juk tenka įveikti didelius atstumus, vežtis visą buriavimo įrangą, katerį. Viena kelionė siekia apie 10 tūkst. kilometrų, štai ir dabar išvykstame į Prancūziją, todėl mums patikimas transportas yra be galo svarbus“, - kalbėjo G. Bernotas.

Alfredo Pliadžio nuotraukos

2 PL4 9565 

2 PL4 9566

3 PL4 9551

8 PL4 9640

9 PL4 9649

10 PL4 9530

17 PL4 9702

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas