2018 / 06 / 29

Birželio „Olimpinė panorama“

LTOK interneto svetainėje jau galite skaityti birželio mėnesio žurnalą „Olimpinė panorama“ (elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę čia). Šiame numeryje plačiai rašoma apie didelio pasisekimo ir tarptautinio pripažinimo sulaukusią Olimpinės dienos šventę Panevėžyje. Renginiuose dalyvavo 70 sporto federacijų, asociacijų ir klubų, 12 verslo partnerių komandų, 200 savanorių, apie 40 olimpiečių – iš viso 28 tūkst. žmonių. Tai naujas mūsų Olimpinės dienos lankomumo rekordas. Olimpinės dienos globėjas buvo premjeras Saulius Skvernelis.

Lietuvos golfo federacijos prezidentas, Nepriklausomybės Akto signataras, ambasadorius, bajoras, Vilniaus universiteto tarybos narys, advokatas Česlavas Okinčicas prisimena, kad jo pažintis su sportu prasidėjo nuo futbolo, į kurį, kaip ir į ledo ritulį, vaikystėje jį įtraukė vyresnieji broliai. Vis dėlto labiausiai golfą jam padėjo atrasti vaikystėje pamėgtas ledo ritulys, mat šios dvi sporto šakos pasirodė turinčios sąlyčio taškų. Tapęs LGF vairininku jis trokšta sugriauti mitus, atskleisti šio žaidimo žavesį ir padaryti taip, kad golfas atsidurtų arčiau žmonių.

Europos vicečempionas Artūras Seja pasakoja apie savo sportinį kelią, prasidėjusį Visagine, ir apie tai, kad pasiekti gerą sportinę formą padeda ir darbas... Šveicarijos vynuogynuose.

Žinomas Lietuvos dviračių sporto specialistas Vaclovas Šiugždinis dalijasi mintimis apie Lietuvos plento dviratininkų rinktinės pasirengimą svarbiausioms šių metų varžyboms, džiaugiasi Klaipėdoje įkurtu jaunųjų dviratininkų klubu, kuris rengia pamainą mūsų geriausiems plento meistrams.

Apie nuveiktus darbus kalba Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Žurnale prisimenami įvairūs olimpinio sąjūdžio ir garsių olimpiečių jubiliejai, pristatomas leidinys „Jie atkūrė LTOK“.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čiaPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas