2018 / 02 / 10

Biatlonininkes stingdė šaltis

“Šalta”, - po moterų biatlono 7,5 km sprinto finišo tarė 32 metų Natalija Kočergina. Olimpinių žaidynių debiutantė nepataikė lygiai pusės iš dešimties šūvių ir liko vos 80-ta tarp 87 dalyvių.

Jau penktose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti Diana Rasimovičiūtė buvo daug taiklesnė – tik vienas jos šūvis skriejo pro šalį. Tačiau patyrusiai biatlonininkei trasoje labai trūko greičio ir ji užėmė tik 65-ąją vietą ir liko už persekiojimo lenktynių borto – šiose varžysis 60 sportininkių.

„Protokolų dar nemačiau, reikės juos išanalizuoti. Bet greičio tikrai norėjosi didesnio“, - neslėpė 33 metų biatlonininkė.

Pirmą Pjongčango olimpinių žaidynių biatlono auksą kaustant 9 laipsnių šalčiui ir košiant galingam vėjui iškovojo viena favoričių vokietė Laura Dahlmeier (21 min. 6,2 sek.; 0 baudos ratų). Antrąją vietą užėmė norvegė Marte Olsbu (21 min. 30,04 sek.; 1), trečiąją – čekė Veronika Vitkova (21 min. 32 sek.; 1).

D.Rasimovičiūtė nuo čempionės atsiliko 2 min. 54,6 sek., N.Kočergina – 4 min. 10 sek.

Abiejų Lietuvos biatolininkių Pjongčange dar laukia po vieną startą – vasario 14 d. vyksiančios asmeninės 15 km lenktynės.

Sekmadienį Alpensia biatlono centre varžybas pradės vyrai, kovosiantys 10 km sprinte. Čia startuos ir du lietuviai: Vytautas Strolia ir Tomas Kaukėnas.