2015 / 06 / 14

Baku dienoraštis: svečiai sportininkų kaimelyje

Nuo sekmadienio kiekvieną dieną lietuviai startuoja 3-5 šakose, kasdien arba kas naktį atvyksta sportininkai, kiti jau baigė savo pasirodymus ir neužilgo paliks Azerbaidžano sostinę. Užvakar į kaimelį atvyko imtynininkės Danutė Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė, jų varžybos rytoj.

Vakar iš Italijos su treneriu Giuseppe Ciliberto atskrido lankininkė Dangerūta Nosalienė. Praėjusią naktį į Baku atvyko boksininkas Evaldas Petrauskas ir treneris Vladimiras Bajevas. „Vyrai labai apsidžiaugė sužinoję, kad Evaldas atvažiuos ir juos palaikys, jis autoritetas, todėl gerai, kad yra čia,“ – sakė treneris V. Bajevas.

Į sportininkų kaimelį vėl užsuko LTOK prezidentė, šį kartą su LTOK viceprezidentu Romualdu Bakučiu, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentu Artūru Poviliūnu, Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriumi Edžiu Urbanavičiumi ir Lietuvos rinktinę remiančios UAB „4 Finance“ vadovu Gediminu Velička. Svečiai apžiūrėjo kaimelį ir pabendravo su sportininkais.

Šiąnakt iš Baku išvyksta triatlonininkas Tautvydas Kopūstas ir graikų-romėnų imtynininkai, atvyksta pliažo tinklinio komandos ir stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas