2015 / 06 / 10

Baku dienoraštis: prasidėjo treniruotės

Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 12 d. prasidėsiančių Europos žaidynių sportininkų kaimelyje atletų pastebimai padaugėjo. Kaip teigia žaidynių organizatoriai paskelbtame pranešime, čia jau gyvena apie tūkstantis sportininkų. Šiąnakt į Baku atskrido Lietuvos rinktinės boksininkai ir imtynininkai su treneriais, komandos vyr. gydytoja Diana Baubinienė, gydytojas Raimundas Greičius ir kineziterapeutas Marius Matulionis.

DSC 0410

Pailsėję po kelionės šiandien mūsų sportininkai pradėjo treniruotis. Imtynininkai, žaidė futbolą ir treniravosi treniruoklių salėje. Boksininkai žaidžia krepšinį ir „kovoja su šešėliu“.

Imtynininku futbolas 2

Rinktinės medikai paruošė ir susigrupavo atsivežtus įrankius, pasijungė prietaisus ir susirūšiavo medikamentus. „Kol kas ligonių nėra, tikimės kad ir nebus“ – komentavo komandos gydytojas R. Greičius. Rytoj gydytojai dalyvaus medikų informaciniame susirinkime ir lauks atvykstančių kolegų.

Medikai ruosiasi

Šiandien į Baku taip pat atvyko Europos olimpinių komitetų (EOC) prezidentas Patrick Hickey ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. LTOK prezidentė lankėsi Lietuvos ambasadoje ir susitiko su Lietuvos ambasadoriumi Azerbaidžane Valdu Lastausku. Vėliau atvyko į sportininkų kaimelį, kur trumpai pabendravo su sportininkais ir susitiko su misijos nariais.

Šią naktį į Baku atskris triatlonininkas Tautvydas Kopūstas su treneriu Vidmantu Urbonu. Rytoj vyks sportininkų pasitikimo ceremonija. 

Baku 4 of 12
Baku 5 of 12
Baku 6 of 12
Kaimelio kasdienybe
Kineziterapeutas Marius


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas