2015 / 06 / 11

Baku dienoraštis: daugiau žalios spalvos

Baidarių ir kanojų irkluotojai su treneriais išvyksta į Baku

Europos žaidynių sportininkų kaimelyje kiekvieną dieną daugėja žmonių su žalia apranga. Ne tik dėl to, kad kasdien atvyksta sportininkai iš Lietuvos, daugėja ir portugalų, kurių apranga taip pat žalia. Iki šiol lietuvius atpažinti buvo labai paprasta, nes Europos komandų aprangose dominuoja mėlyna, raudona ir balta, todėl labai išsiskyrėme, o dabar reikia atkreipti dėmesį ir į užrašą, nes galima lengvai apsirikti ir supainioti LIETUVĄ su PORTUGAL. Jei taip atsitiktų, esame tikri, jog portugalas maloniai atsakys į lietuvišką pasisveikinimą – atmosfera kaimelyje labai draugiška.

Šiąnakt į Baku atskrido triatlonininkas Tautvydas Kopūstas. Ryte, kol sportininkas ilsėjosi, pavyko pakalbinti jo treneri Vidmantą Urboną.

„Kelionė praėjo gerai, Tautvydas dabar ilsisi, vėliau turėsime lengvą treniruotę – bėgimas, baseinas, dviratis. Daug treniravomės iki atvykstant, tad dabar svarbu gerai pailsėti. Tautvydo laukia rimtas išbandymas, jis pirmą kartą dalyvaus tokio lygio varžybose ir rungsis su labai patyrusiais sportininkais. Tikiuosi, kad jis pasieks geriausią savo laiką ir sėkmingai finišuos“ – sakė dvidešimtmečio triatlonininko treneris. Tautvydo startas jau šį sekmadienį.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto darbuotojai šiandien pasitiks komandos vėliavnešį gimnastą Roką Guščiną, gimnastę Vaidą Žitnevičiūtę, baidarininkus Edviną Ramanauską, Aurimą Lanką, Igną Navakauską, Andrejų Olijniką, Ričardą Nekrošių, Anelę Šakalytę ir kanojininką Henriką Žustautą. Baidarių ir kanojų irklavimo sporto šakos atstovai Baku esančiame sportininkų kaimelyje pabus tik vieną dieną. Rytoj ryte jie išvažiuos į bazę Mingečevyre, kur vyks varžybos ir yra specialiai baidarininkams ir kanojininkams įrengtas kaimelis.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas