2015 / 02 / 18

Azerbaidžano ambasadoriaus vizitas

Vasario 18 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete lankėsi Azerbaidžano ambasadorius Lietuvoje, J.E. Hasanas Mammadzada ir susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte bei generaliniu sekretoriumi Valentinu Paketūru.

Ambasadorius teiravosi, kaip vyksta pasirengimas pirmosioms Europos žaidynėms Baku, domėjosi sportininkų atranka. LTOK prezidentė pasidžiaugė šiltais santykiais su Azerbaidžano ambasada Vilniuje ir su Baku žaidynių organizaciniu komitetu. „Neabejoju, kad žaidynės bus suorganizuotos aukščiausiame lygyje“,- sakė LTOK prezidentė.

Azerbaidžano ambasadorius siūlė LTOK vadovams bet kada kreiptis į ambasadą su Europos žaidynėmis susijusiais klausimais. „Visada sulauksite palaikymo bei pagalbos“ – sakė garbusis svečias.

Buvo apsikeista simbolinėmis dovanomis. H.Mammadzada pakvietė LTOK prezidentę dalyvauti labdaringame renginyje, skirtame Chodžaly tragedijos paminėjimui. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas