2015 / 02 / 19

Apie finansus, projektus ir olimpinius festivalius

Vasario 19-ąją įvyko LTOK vykdomojo komiteto posėdis. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė papasakojo įspūdžius iš Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio, kuris sausio mėnesio pabaigoje vyko Austrijoje ir Lichtenšteine. Prezidentės  nuomone, mūsų sportininkai pasirodė pagal galimybes. Jai, kaip Europos olimpinių komitetų Vykdomojo komiteto narei, teko dalyvauti ir oficialiuose susitikimuose bei diskusijose. Su Lietuvos sportininkų pasiektais rezultatais supažindino misijos vadovė, LTOK olimpinio sporto direkcijos vyr. referentė Vida Vencienė.

Lietuvos olimpinio sporto centro direktorius, programos „Rio2016“ įgyvendinimo ekspertų komisijos vadovas Linas Tubelis pristatė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių kandidatų organizacinius finansinių priemonių planus ir finansavimo principus. Lėšomis aprūpinami visi Rio de Žaneiro žaidynių kandidatų sąraše esantys sportininkai, o jų finansavimo dydis priklauso nuo meistriškumo, pasiektų rezultatų. L.Tubelis atkreipė dėmesį, kad trūksta lėšų į treniruočių stovyklas, o kartais ir į varžybas, komandiruoti medikus, aptarnaujančio personalo atstovus. Apie LTOK lėšų paskirstymą olimpinės rinktinės kandidatams informavo LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos misijos vadovas XXXI olimpiados žaidynėse Einius Petkus. LTOK lėšos skirstomos pagal programos „Rio2016“ įgyvendinimo ekspertų komisijos patvirtintus kriterijus.

UAB „Olifėja“ generalinis direktorius Antanas Muraška supažindino su 2014 m. veiklos ataskaita. Planai buvo įvykdyti ir viršyti. Šiemet, sausio mėnesį, loterijų bilietų pardavimai sumažėjo vienu procentu. Įtakos tam turėjo ne tik naujos valiutos – euro įvedimas, bet ir tai, kad buvo nemažai poilsio dienų, nedirbo daug nedidelių prekybos taškų.

LTOK užsienio ryšių direktorė Vaida Masalskytė Vykdomojo komiteto narius supažindino su Europos Komisijos projekto „Erasmus+“  naujais prioritetais, pasikeitimais finansavimo taisyklėse, apie bendrus projektus su partneriais iš užsienio šalių.

 „LTeam“ žiemos olimpinį festivalį, vykusį vasario 14 d. Druskininkuose, vienas iš jo organizatorių, Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas įvertino labai gerai. Sportinėse varžybose buvo apie 800 dalyvių, o žiūrovų – per 6000.

D.Gudzinevičiūtė supažindino su Lietuvos banko planais kitais metais išleisti kolekcinę 20 eurų monetą, skirtą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms.

LTOK vykdomasis komitetas nutarė paskirti stipendiją Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės kandidatei, čiuožėjai Agnei Sereikaitei.

LTOK viceprezidentas Bronislavas Vasiliauskas su grupe šalies sporto specialistų lankėsi Norvegijoje. Jis papasakojo apie tos šalies sporto sistemą, sporto bazes bei masinį ir didįjį sportą.

Posėdyje taip pat dalyvavo KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius bei premjero patarėjas sporto klausimais Vytautas Janušaitis. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas