2017 / 03 / 30

Apdovanoti geriausi kūno kultūros mokytojai

Kovo 29 dieną Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas“ laureatai.

Konkurse buvo vertinama mokytojų praktinė veikla ir indėlis į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą bei kūno kultūros ir sporto plėtrą per 2013–2016 mokslo metus. 

Nugalėtojais tapo: Kauno „Varpo“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja ekspertė Audra Vilūnienė, Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos mokytoja metodininkė Gitana Jurgelevičienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokytoja ekspertė Jūratė Armonienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojas ekspertas Olegas Batutis ir Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytoja metodininkė Vita Masėnienė.

 „Esu čia, nes labai myliu savo darbą, labai myliu vaikus. Dalyvavau konkurse, nes buvo įdomu pasitikrinti savo jėgas, o šis apdovanojimas man parodo, kad einu teisingu keliu“, - teigė mokytoja ekspertė Audra Vilūnienė. 

Mokytojus sveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, LR ŠMM mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Dr. Saulius Zybartas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis. 

„Jūs esate geriausias įrodymas, kad ir šiuolaikiniai vaikai mėgsta ir gali sportuoti. Jūsų indėlis yra neįkainojamas, juk būtent kūno kultūros mokytojas dažnai yra pirmasis žmogus, atrandantis jaunuosius sporto talentus, padrąsinantis, nukreipiantis juos didžiojo sporto link. Ne kiekvienam pavyksta tapti olimpiniu čempionu, bet kiekvienas gali tapti klasės ar mokyklos čempionu, siekti savo svajonių, tobulėti“, – kalbėjo D. Gudzinevičiūtė.  

Konkurso nugalėtojams įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės įsteigti piniginiai prizai, kitos dovanos.

Šiemet konkursas vyko jau aštuntą kartą. Konkursą organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

LTOK ir LMNŠC informacija.

1x2

2x2

3x2

5x2

6x2

7x2

8x2

9x2

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas