2018 / 11 / 07

„Antrosios karjeros“ mokymai jauniems atletams

Lapkričio 6 dieną Vilniuje jau trečią kartą vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojami mokymai „Antroji karjera“. Mokymuose dalyvavo jauni atletai, Olimpinės pamainos sportininkai, dviračių, imtynių, ledo ritulio, lengvosios atletikos, šaudymo ir tinklinio atstovai.

Mokymai vyko pagal Tarptautinio olimpinio komiteto ir pasaulinės įdarbinimo agentūros Adecco specialią programą. Seminarą sportininkams vedė penkiakovininkas, pasaulio čempionatų prizininkas, sporto konsultantas bei medikas  iš Ukrainos Dmytro Kirpuliansky bei LTOK užsienio ryšių direktorė, buvusi profesionali šaulė Vaida Masalskytė.

Pasitelkę naujausius metodus seminaro vedėjai padėjo atskleisti visų  klausytojų stipriąsias charakterio savybes, nustatė asmenybių tipus, supažindino su galimais studijų šaltiniais, padėjo atpažinti turimus įgūdžius ir patarė kaip juos pritaikyti kitose srityse. Praktinių užsiėmimų dalyje sportininkai buvo mokomi kaip užmegzti ir palaikyti ryšius, kaip parengti savo gyvenimą aprašymą (CV) ir kaip pasiruošti ir elgtis interviu metu.

Drauge su jaunimu „Antrosios karjeros“ mokymuose žinių sėmėsi bei patirtimi su jaunesniais kolegomis dalijosi maratono bėgikė Diana Lobačevskė bei profesionalaus ledo ritulininko karjerą baigiantis Mindaugas Kieras. Pasveikinti susirinkusių atletų atvyko LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Nuoširdžiai džiaugiamės jus čia matydami. Jūs esate artimiausia olimpiečių pamaina. Dabar jūsų gyvenimas pilnas sporto, treniruočių, varžybų. Jūsų žinios ir patirtis yra autentiška, unikali. Tikiu, antrojoje jūsų karjeroje ji jums suteiks pranašumą. Kuo anksčiau pradėsite galvoti apie antrąją karjerą, tuo tvirčiau jausitės ir svarbesni visuomenėje būsite baigę profesionaliai sportuoti. Naudokitės kiekviena proga tobulėti, semtis žinių. Šie mokymai būtent tam ir skirti. Tai pirmieji žingsniai, praversiantys jūsų tolesnėje karjeroje ir gyvenime,“- „Antrosios karjeros“ mokymuose susirinkusios sportininkus sveikino D. Gudzinevičiūtė.

Foto Elvis Zaldaris 53Foto Elvis Zaldaris 48Foto Elvis Zaldaris 44Foto Elvis Zaldaris 40Foto Elvis Zaldaris 35Foto Elvis Zaldaris 29Foto Elvis Zaldaris 27Foto Elvis Zaldaris 22Foto Elvis Zaldaris 21Foto Elvis Zaldaris 19Foto Elvis Zaldaris 18Foto Elvis Zaldaris 10Foto Elvis Zaldaris 7Foto Elvis Zaldaris 2Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas