2014 / 02 / 10

A.Sereikaitė nepateko į ketvirtfinalį

Socis Sereikaite svetainei

Po pirmojo rato A.Sereikaitė pirmavo...

„Iceberg“ arenoje, kur vyksta greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybos, po starto signalo šovusi į priekį, Agnė Sereikaitė beveik tris iš keturių su puse rato pirmavo, tačiau finišo liniją kirto trečia. Į 500 m distancijos ketvirtfinalį – kelialapius į kitą etapą laimėjo po dvi dalyves iš aštuonių atrankos čiuožimų.

Galutinėje rungties įskaitoje A.Sereikaitė liko 24-ta tarp 32 sportininkių. Dvi iš jų buvo diskvalifikuotos už falšstartus. Falšstartas sutrukdė ir ketvirtojo čiuožimo pradžią, tad A.Sereikaitei ir jos varžovėms teko startuoti iš naujo.

Lietuvę aplenkė korėjietė Seung-hi Park, amerikietė Emily Scott, o ketvirta liko prancūzė Veronique Pierron, kuri krito.

Prieš olimpines žaidynes 19-metei Agnei Sereikaitei buvo iškelta užduotis užimti 20-25 vietą. Tad šį tikslą čiuožėja pasiekė. Jos laukia dar dvi distancijos – 1000 m ir 1500 m.

Agne, kaip vertini olimpinį debiutą?
Iš pradžių labai nervinausi, bet dabar vertinu gerai. Padariau vieną klaidą, dėl kurios praradau kelialapį į kitą etapą.

Kokia tai buvo klaida?
Mane aplenkė iš vidinės pusės, nes man reikėjo posūkyje prieš tai labiau iščiuožti į išorę, kad įgaučiau daugiau greičio.

Ar tavo planas ir buvo atsiplėšti nuo pat starto?
Čia – sprintas. Visi stengiasi spurtuoti. O startas ir pirmieji du ratai yra mano stiprioji pusė. Net pati nesitikėjau, kad taip iššausiu į priekį. Net nemačiau, ar varžovės yra toli, ar ne. Tiesiog pajutau, kaip aplenkė korėjietė, paskui pamačiau, kad nukrito prancūzė. O paskui, kaip sakiau, padariau klaidą – neiščiuožiau per daug į šoną ir praradau greitį

Falšstartas neišmušė iš vėžių?
Ne. Kai buvau jaunesnė, nervindavausi. Labai dažnai būna falšstartų, tai jau įprasta.

Kaip toli tikėjaisi nueiti šioje rungtyje?
Norėjau patekti į kitą etapą. Bet man keltą užduotį įvykdžiau. Todėl nemanau, kad pasirodymas nepavyko. Žinoma, visąlaik norisi geriau.

Kuri iš dviejų likusių rungčių tau yra palankesnė?
Man visos palankios. Bet daugiau vilčių siesiu su 1000 m distancija.

Kaip vertini „Iceberg“ areną, kurioje vyksta varžybos?
Čia buvo tik viena treniruotė, kitos vyko treniruočių arenoje. Kai įeini, įspūdis: „Vau!“. Labai daug erdvės, žiūrovų. Bet kai čiuoži, susitelki į čiuožimą, nematai ir negirdi nieko aplinkui. Ledas čia nėra labai „greitas“. Rezultatai nebuvo aukšti. Na, žiūrėsime, kokie bus finaluose.

Rytoj ilsėsiesi ir vėl treniruosiesi?
Rytoj bus lengva treniruotė.

Kaip patinka Sočis?
Viskas čia patinka. Olimpinis kaimelis, gyvenimo, maitinimosi sąlygos, transporto sistema – puiki. Nematau jokių minusų. Čia esu euforijoje, jaučiu olimpinę dvasią.

Ar nebus dabar nuobodu, kai į Maskvą treniruotis išvažiavo kartu su tavimi Pakrantės kaimelyje gyvenantys Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas?
Nors smagu gyventi viename kambaryje su Isabella Tobias, nemanau, kad bus liūdna. Turiu draugų iš kitų šalių. Daugiausia bendrauju su čekais, nes su jais kartu treniruojuosi. Esame kaip viena didelė šeima. Pasikalbame ir su kitų sporto šakų atstovais iš įvairių šalių.

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas