2015 / 06 / 05

7 priežastys dalyvauti Olimpinėje dienoje

Jau šį sekmadienį Kaune vyks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Kauno miesto savivaldybės organizuojama Olimpinė diena. Visiems, ne tik sportuojantiems, skirta šventė šiemet žada daug įdomių renginių. Jei svarstote kaip susiplanuoti savo Olimpinę dieną ar abejojate dėl dalyvavimo – pateikiame keletą svarių priežasčių, kodėl sekmadienį turėtumėte atvykti į Kauno Ąžuolyną.

1. Pajusite olimpinę dvasią

Šventė organizuojama pagal olimpines tradicijas: deglo uždegimas, estafetė, aukuro uždegimas, iškilmingos atidarymo ir uždarymo ceremonijos – visame pasaulyje švenčiamos Olimpinės dienos programos dalys, primenančios olimpines žaidynes. Olimpinės dienos dalyviai galės pasijusti lyg dalyvautų nedidelėse, savo miesto Olimpinėse žaidynėse.

2. Galėsite pabendrauti su olimpiečiais

Olimpinėje dienoje dalyvaus Austra Skujytė, Rytis Sakalauskas, Rugilė Binevičienė, Saulius Binevičius, Tomas Bardauskas, Gintarė Venčkauskaitė, Rita Ramanauskaitė, Rūta Paškauskienė ir kiti žinomi sportininkai. Nepraleiskite progos pabendrauti su žinomais olimpiečiais, kurie atsakys į jūsų klausimus, patars ir įkvėps.

3. Susipažinsite su įvairiomis sporto šakomis

Daugelis krepšinį ir futbolą gerai pažįsta, tačiau ar suprantate fechtavimo, regbio, imtynių taisykles? Olimpinėje dienoje prisistatys įvairių sporto šakų federacijos. Užsukite į jų stendus – čia gausite atsakymus į visus klausimus ir galėsite pabendrauti su sportininkais.

4. Pamėgsite sportą

Jei iki šiol nebuvote labai fiziškai aktyvus žmogus, Olimpinė diena padės pamilti sportą! Judėti gali visi, svarbu teisingai pasirinkti fizinę veiklą. Mažiau patyrusiems rekomenduojame dalyvauti masinėje mankštoje, šiaurietiško ėjimo žygyje arba bėgti olimpinę mylią (1988 km) – šie šventės renginiai nemokami. Sporto federacijų stenduose galėsite pabandyti irkluoti, ridenti žolės riedulio kamuolį, pašaudyti iš lanko ir galbūt atrasite sau tinkančią bei patinkančią veiklą.

5. Varžysitės ir išbandysite savo jėgas

Patyrę sporto mėgėjai galės varžytis olimpinės mylios, 5 ir 10 km bėgamuose, dalyvauti įvairiuose turnyruose ir treniruotėse. Geriausiai pasirodžiusiųjų golfo, gatvės gimnastikos, šaudymo iš lanko, badmintono ir šiaurietiško ėjimo varžybose laukia „Coca-Cola“ programos „Išjudink save“ prizai.

6. Gerai praleisite laiką

Olimpinėje dienoje galėsite puikiai praleisti laiką su šeima ar draugais, net jei neįsitrauksite į aktyvią fizinę veiklą. Šventėje jūsų laukia įspūdingi jaunųjų gimnastų pasirodymai, gatvės šokiai ir gatvės gimnastikos turnyras, o uždarymo koncerto žiūrovus linksmins Svaras ir DJ Mamania.

7. Galbūt laimėsite kelionę į Rio de Žaneirą

Visi nusprendę pajudėti gali dalyvauti Tarptautinio olimpinio komiteto konkurse ir laimėti kelionę į Rio de Žaneirą. Tereikia Facebook, Twitter, Instagram arba YouTube socialiuose tinkluose pademonstruoti kaip užsiimate fizine veikla. Prisijunkite prie sportuojančių žmonių visame pasaulyje – įkelkite į socialinio tinklo profilį savo nuotrauką arba trumpą video siužetą su žyme #olympicday iki birželio 30 d. ir dalyvaukite konkurse. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje olympicdaycontest.olympic.org.

Jei neturite galimybės atvykti į Kauną, apie šventę sužinosite iš reportažų LRT kanale, kurie bus tiesiogiai transliuojami nuo 11 iki 16 val. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas