2017 / 12 / 20

100-tasis "Olimpinės panoramos" numeris

Pasirodė jau penkiolika metų leidžiamo LTOK žurnalo „Olimpinė panorama“ šimtasis numeris. Nuo 2003-iųjų einantis žurnalas dešimt metų buvo ketvirtinis, o nuo 2013-ųjų skaitytojus lanko kiekvieną mėnesį. Lietuvoje tai vienintelis toks leidinys, kuriame plačiai nušviečiamas olimpinis sąjūdis, skaitytojai supažindinami su šalies sporto aktualijomis. Žurnalas padeda suprasti olimpizmo reikšmę, supažindina su garsiausiais sportininkais, jų treneriais, LTOK veikla, padeda ugdyti kilnų ir garbingą elgesį ne tik sporto aikštynuose, bet ir kasdienėje veikloje. Įdomių temų čia gali rasti ir visą gyvenimą sportui atidavę žmonės, ir dar tik pirmuosius takelius į aukštumas minantys moksleiviai. Be to, šis LTOK lėšomis leidžiamas žurnalas platinamas nemokamai.

Šiame numeryje spausdinami 2020 m. Tokijo olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų, Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų, 2017-2018 m. sezonui sąrašas.

Pokalbį apie sporto medicinos problemas tęsia Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas.

Apie laimėtus medalius pasaulio sunkiosios atletikos čempionate JAV pasakoja vicečempionu tapęs Aurimas Didžbalis ir jo treneris Bronislavas Vyšniauskas. Rubrikoje legendos pristatomas ledo ritulininkas Darius Kasparaitis, o rubrikoje talentai – jaunoji plaukikė Kotryna Teterevkova.

Šalies sporto istorijai skirtas rašinys apie pirmąjį Lietuvos sporto įstatymą. Informuojama ir apie Lietuvos olimpinės kolekcininkų asociacijos narių parodas.

Žinomi Lietuvos sporto žmonės svarsto, kaip reikėtų tobulinti „Olimpinę panoramą“, o LTOK garbės prezidentas Artūras Poviliūnas prisimena pirmuosius žurnalo žingsnius.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas