LTOK naujienos

2014 / 03 / 18

Olimpinė akademija švenčia įkurtuves

Perkirpus juostelę atsivėrė durys į naujas patalpas

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos edukologijos universiteto rektorius Algirdas Gaižutis, Lietuvos olimpinės akademijos  prezidentas Artūras Poviliūnas ir Lietuvos olimpiečių asociacijos prezidentė Lina Kačiušytė kovo 18 dieną perkirpo simbolinę juostelę ir atsivėrė durys į naujas, erdves maždaug 140 kv. m. ploto Lietuvos olimpinės akademijos ir Lietuvos olimpiečių asociacijos patalpas. Edukologijos universitete po vienu stogu įsikurs ne tik tos dvi jau minėtos LOA organizacijos, čia taip pat veiks olimpinių studijų centras, bus kaupiamas archyvas, kvies biblioteka, filmoteka. Tikimasi, kad čia dažnai lankysis studentai. „Čia bus tikras ermyderis...“- sakė A.Poviliūnas.

akademija rektoriaus dovana2014

Dovanos įkurtuvių proga

Įkurtuvių proga atvyko garbingų svečių, kaimynai, olimpiečiai. Edukologijos universiteto rektorius akademikas Algirdas Gaižutis pasidžiaugė, kad abi LOA nusileido į labai gerą erdvę: „Jūs tapote mūsų sudėtine dalimi. Čia dirbsite tarp studentų, profesorių.“ Rektorius įkurtuvių proga padovanojo paveikslą ir kalendorių, tinkantį net penkeriems metams. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras įteikė laikrodį su LTOK ir LOA ženklais bei pasidžiaugė, kad olimpinė akademija ir olimpiečių asociacija priartėjo prie olimpinio komiteto. Prezidentė A.Gaižučiui ir Lietuvos olimpinės akademijos garbės prezidentui profesoriui Povilui Karobliui įteikė LTOK atkūrimo 25-mečio medalius. Su įkurtuvėmis sveikino Edukologijos universiteto Senato pirmininkas profesorius Audronius Vilkas, UAB „Olifėja“ generalinis direktorius Antanas Muraška, olimpiečiai. 

akademija2014 poviliunas kabinete

A.Poviliūnas naujame kabinete

akademija sveciai2014

SvečiaiPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas