Olimpiniai simboliai

Olimpiniai ziedai foto

Olimpinis simbolis

Olimpinis simbolis yra penki sunerti vienodų dydžių vienos arba penkių skirtingų spalvų žiedai (olimpiniai žiedai), naudojami vieni patys. Jeigu vaizduojami penkių skirtingų spalvų žiedai, spalvos iš kairės į dešinę yra tokios: mėlyna, geltona, juoda, žalia ir raudona. Žiedai sunerti iš kairės į dešinę tokia tvarka: mėlynas, juodas ir raudonas žiedai yra viršuje, o geltonas ir žalias – apačioje, taip kaip pavaizduota paveikslėlyje. Olimpinis simbolis vaizduoja olimpinio sąjūdžio veiklą ir reiškia penkių žemynų ir viso pasaulio sportininkų susitikimą olimpinėse žaidynėse.

Olimpinė vėliava

Olimpinė vėliava yra balto fono be apvadų. Jos centre – penkių spalvų olimpinis simbolis.

Olimpinis devizas

Olimpinis devizas „Citius. Altius. Fortius“ reiškia olimpinio sąjūdžio siekius.

Olimpinės emblemos

Olimpinė emblema – tai vientisa kompozicija, kurioje olimpiniai žiedai sujungti su kitu skiriamuoju elementu.

Olimpinis himnas

Olimpinis himnas – tai Spyridono Samaro (Spyridon Samaras, t. p. Spyros, Spiro Samara) sukurtas muzikinis kūrinys, pavadintas „Olimpiniu himnu“.

Olimpinė ugnis ir olimpinis deglas

Olimpinė ugnis – tai Tarptautinio olimpinio komiteto leidimu Olimpijoje uždegta ugnis.

Olimpinis deglas – tai mobilus deglas (arba jo modelis), patvirtintas Tarptautinio olimpinio komiteto ir naudojamas olimpinei ugniai deginti.

Sochi2014

Olimpiniai ženklai

Olimpiniai ženklai – tai bet koks vaizdinis ar garsinis bet kokių sąsajų ir ryšių su olimpinėmis žaidynėmis, olimpiniu sąjūdžiu ar kitomis jų dalimis atvaizdavimas.

 

Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas