Sporto arbitražo teismas

LOGO TAS

Sporto arbitražo teismas sprendžia su sportu susijusius ginčus, kurie teismui perduodami taikant įprastas arbitražo procedūras arba apskundus sporto institucijų ar organizacijų sprendimus.

Teismas priima arbitražo sprendimus, kurie turi įprastų teismų sprendimų galią. Jis gali padėti šalims taikiai išspręsti ginčus pagal taikinimo procedūrą, jeigu ji yra galima, taip pat teikia rekomendacinio pobūdžio išvadas su sportu susijusiais teisiniais klausimais. Be to, Sporto arbitražo teismas sudaro laikinus teismus, kurie specialaus proceso tvarka nagrinėja klausimus, susijusius su tokiais renginiais kaip olimpinės žaidynės.

Sporto arbitražo teismas skiria ne mažiau kaip 150 arbitrų, kurie atrenkami atsižvelgiant į jų žinias, sukauptas arbitražo ir sporto teisės srityse. Teismo būstinė yra Lozanoje (Šveicarija), taip pat veikia du struktūriniai padaliniai  Sidnėjuje (Australija) ir Niujorke (Jungtinės Amerikos Valstijos). 

Daugiau informacijos www.tas-cas.org.

Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas