LTOK direktoratas

LIETUVOS TAUTINIO OLIMPINIO KOMITETO DIREKTORATAS

Valentinas PAKETŪRAS
Generalinis direktorius
Tel.: 2780 641
El. paštas: valentinas@ltok.lt

Algimantas GUDIŠKIS
LTOK Patarėjas
Tel.: 2780 658
El. paštas: algis@ltok.lt

SEKRETORIATAS

Loreta MICEVIČIŪTĖ
Sekretoriato viršininkė
Tel.: 2780 642
El. paštas: info@ltok.lt


OLIMPINIO SPORTO DIREKCIJA

Einius PETKUS
Direktorius
Tel.: 2780 652
El. paštas: einius@ltok.lt

Kazys STEPONAVIČIUS
Direktoriaus pavaduotojas
Tel.: 2780 651
El. paštas: kazys@ltok.lt

Vida VENCIENĖ
Vyriausioji referentė
Tel.: 2780 649
El. paštas: vida@ltok.lt

Lina VAISETAITĖ
Programų vadovė
Tel.: 2780648
El. paštas: lina@ltok.lt


FINANSŲ, KOMUNIKACIJOS IR ŪKIO DIREKCIJA

Edita KUZNECOVIENĖ
Direktorė
Tel.: 2780 645
El. paštas: edita@ltok.lt

Stefanija BRIEDIENĖ
Vyr. buhalterė
Tel.: 2780 650
El. paštas: briedis@ltok.lt

Giedrius INDRIŪNAS
Administratorius
Tel.: 2780 655
El. paštas: giedrius@ltok.lt

Ieva KUTKAITĖ
Viešųjų ryšių atstovė
Tel.: 2780 653, 8630 42540
El. paštas: ieva@ltok.lt


UŽSIENIO RYŠIŲ DIREKCIJA

Vaida MASALSKYTĖ
Direktorė
Tel.: 2780 656
El. paštas: vaida@ltok.lt


OLIMPINIO ŠVIETIMO DIREKCIJA

Vita BALSYTĖ
Direktorė 
Tel.: 2780 657
El. paštas: vita@ltok.lt

Ugnė SUPRANAVIČIENĖ
Programų vadovė
Tel.: 865286853
El. paštas: ugne@ltok.lt

 

LIETUVOS OLIMPINIS FONDAS

Vitalijus VASILIAUSKAS
Direktorius
Tel.: 2780654
El. paštas: vitalijus@ltok.lt

Edita KUZNECOVIENĖ
Vyr. finansininkė
Tel.: 2780 645
El. paštas: edita@ltok.lt

Mantas Marcinkevičius
Renginių ir projektų vadovas
Tel.: 2780 646
El. paštas: mantas@ltok.lt

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web IDW logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas