Sporto kino vakarai

Sporto Kino Vakarai Banner 530x400 1A

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kartu su Vilniaus universitetu kviečia į nemokamas sporto filmų peržiūras.

Sporto kino vakarai vyks Vilniuje ir Kaune. Filmai Vilniuje bus rodomi MKIC'e (Nacionalinis atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Saulėtekio al. 5), o Kaune - Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6).

Filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Po kiekvieno filmo jūsų lauks įdomios diskusijos su įvairių sričių specialistais ir sportininkais.

Dalyvavimas NEMOKAMAS. Sekite naujienas Facebook tinkle.P R O G R A M A

RONALDO

„Kas geriausias futbolo žaidėjas pasaulyje? Aš! Iki sausio“, – Christiano Ronaldo sėkmės istorija tarp aikštės ovacijų ir namų tylos, šeimos ir fanų, prakaito ir fotoaparatų blyksčių, automobilių ir lėktuvų, skausmo ir pergalių, kiekvienąkart kovojant ir atiduodant viską už buvimą geriausiu.

11/08  18:00 MKIC (Konferencijų salė, Saulėtekio al. 5, Vilnius)
Diskusiją po filmo moderuos Paulius Ambrazevičius

11/21 18:00 LSU (Centriniai rūmai, 2015 auditorija, Sporto g. 6, Kaunas)

Diskusijos dalyviai:

  • Mariano Barreto, portugalų futbolo treneris, šiuo metu dirbantis Kauno "Stumbro" komandos vyr. treneriu. Jis pats yra dirbęs Lisabonos "Sporting" klube, kur savo laiku atsiskleidė Cristiano Ronaldo. 
  • Naglis Miknevičius, futbolo komentatorius ir buvęs profesionalus žaidėjas, ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas. Beje, žaidęs ir prieš pačią Brazilijos rinktinę.
  • Moderatorius Paulius Jakelis.
MCCONKEY

Genialumas - neatskiriamas nuo polėkio? Profesionalaus slidininko ir BASE šuolininko, ekstremalaus sporto inovatoriaus Shane McConkey istorija. Artimų draugų ir bendražygių sukurtas filmas apie sportinius, šeimyninius ir kūrybinius šuolius, skrydžius bei kryčius.

11/15  18:00 MKIC (Konferencijų salė, Saulėtekio al. 5, Vilnius)

Diskusijoje po filmo dalyvaus Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentas Saulius Damulevičius, sporto visuomenininkas ir slidinėjimo treneris Remigijus Arlauskas ir Lietuvos olimpinio sporto centro psichologas Donatas Noreika. Moderatorius Paulius Ambrazevičius.
IN FOOTBALL WE TRUST

Amerikietiškas futbolas - pasirinkimas ar duotybė? Keturi talentingi Solt Leik Sičio polineziečiai žaidėjai aikštėje grumiasi su priešininkais, o už jos ribų, supami artimųjų bei nusikalstamojo pasaulio, - su savimi.

11/22  18:00 MKIC (Konferencijų salė, Saulėtekio al. 5, Vilnius)

Diskusijoje po filmo dalyvaus vienas pirmųjų amerikietiško futbolo pradininkų ir Lietuvoje, Lietuvos sportinio pokerio federacijos prezidentas Skirmantas Tomkevičius, „Vilnius Social Club“ vadovas, futbolo treneris Cédric Raffier ir knygos „Polinezijos salos“ autorius, keliautojas Saulius Norkevičius. Diskusijos moderatorius – Paulius Ambrazevičius.
WALK ON

Judėti pirmyn, kai dalis kūno save naikina, o pasaulis stigmatizuoja? Pakeitęs vežimėlį vaikštykle, vaikštyklę - ramentais, o ramentus - lazda, ŽIV paveldėjęs vaikinas išsiruošia į 10 kilometrų maratoną „AIDS Walk“ ir savo žygiu įkvepė kitus.

11/29  18:00 MKIC (Konferencijų salė, Saulėtekio al. 5, Vilnius)
Diskusiją po filmo moderuos Aistė Krušinskaitė

11/28   18:00 LSU (Centriniai rūmai, 215 auditorija, Sporto g. 6, Kaunas)

Partneriai

TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas