Kalėdų karavanas

Coca coal karavanas

Tapk „Kalėdų karavano“ dalimi ir Tu!

Jau 15-a metų „Kalėdų karavaną“ remia daugybė geros valios žmonių Lietuvoje. Šiemet prie seniausio šalyje labdaros projekto kviečiame prisidėti kiekvieną iš Jūsų. Visi kartu padovanokime mokykloms taip reikalingo sporto inventoriaus ir taip paskatinkime vaikus kuo daugiau judėti – juk kartais tam tereikia įkvėpiančio pavyzdžio bei naujo kamuolio ar raketės!

Mokykloms dovanojamą sporto inventorių (pvz., kamuolius, raketes, šokdynes, lauko ir salės užsiėmimams tinkamas priemones) galima atnešti į LTOK būstinę (Olimpiečių g. 15, Vilnius) ir palikti jos foje esančioje specialioje „Kalėdų karavano“ dovanų dėžėje.

Karavano deze 1 of 2

Dovanojamą sporto inventorių taip pat galite atnešti ir įteikti „Kalėdų karavano“ renginių metu (tiksli vieta bus paskelbta artėjant renginio dienai):

gruodžio 15 d. Vilniuje, Švenčionyse;
gruodžio 16 d. Ignalinoje, Visagine;
gruodžio 17 d. Rokiškyje, Biržuose;
gruodžio 18 d. Pakruojyje, Pasvalyje;
gruodžio 19 d. Šiauliuose, Žagarėje.

Keliaudama per Lietuvos miestus ir miestelius „Kalėdų karavano“ komanda ir Lietuvos olimpiečiai iki kelionės pradžios surinktas dovanas išdalins sporto inventoriaus stokojančioms, tačiau aktyvioms šalies mokykloms. Jūs galite padėti mokykloms sukurti sąlygas vaikams judėti ir džiaugtis.

Pernai „Kalėdų karavanas“ projekto rėmėjų, partnerių ir draugų dovanotu sporto inventoriumi pradžiugino net 43 mokyklų moksleivius! Nuoširdus AČIŪ visiems žmonėms, tarp jų ir įvairių valstybės institucijų bei miestų savivaldybių darbuotojams, socialiai atsakingoms bendrovėms, kurios bendradarbiaudamos su LTOK padeda „Kalėdų karavanui“ siekti savo tikslo.

Sutelkime visi savo jėgas ir šiemet, kartu sukurkime bei įprasminkime „Kalėdų karavaną“, atnešiantį daug džiaugsmo visiems jo dovanų laukiantiems vaikams!

Daina Gudzinevičiūtė
Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė

Valdas Pakštys
„Coca-Cola“ Baltijos regiono prekybos vadovas

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas